Samorząd Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  

  

 


Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Rzeszowie wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego zaprasza przedsiębiorców społecznych z sektora MŚP działających na terenie Województwa Podkarpackiego do bezpłatnego udziału w międzynarodowym spotkaniu dotyczącym wymiany doświadczeń i dobrych praktyk przedsiębiorców społecznych i instytucji wspierających przedsiębiorstwa społeczne z Polski i zagranicy.

Spotkanie odbędzie się będzie w dniach 7 - 8 września 2022 r.  w Rzeszowie, w Hotelu Grand Rzeszów, ulica Dymnickiego 1a, 35-030 Rzeszów. W spotkaniu uczestniczyć będą instytucje z sześciu krajów europejskich (Węgry, Belgia, Słowenia, Niemcy, Czechy i Polska). Spotkanie zaplanowane jest na dwa dni i obejmuje prezentacje, warsztaty i networking polskich i zagranicznych przedsiębiorstw społecznych oraz wizyty studyjne. Całość spotkania prowadzona będzie w języku angielskim.

Gospodarzem spotkania jest Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Rzeszowie przy współpracy Województwa Podkarpackiego - w ramach projektu „Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego” finansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 - 2020.

Do udziału w spotkaniu wymagane jest zgłoszenie pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

Osobą do kontaktu ze strony organizatora spotkania jest pan Marek Duda,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 17 86 76 215.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 5 września 2022 r.

Do pobrania: Program spotkania (plik doc w języku angielskim, rozmiar 280 KB)