Otwórz/zamknij mapę strony

Miniatura artykułuMarszałek Województwa Podkarpackiego wraz z Radą Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego zaprasza do udziału w „V Podkarpackim Forum Obywatelskim”, które odbędzie się 4 grudnia 2021 r., o godzinie 9.00. Podkarpackie Forum Obywatelskie to cykliczne wydarzenie, które stanowi platformę wymiany informacji, doświadczeń i przyszłych kierunków działania z myślą o społeczeństwie obywatelskim. Forum jest również doskonałą okazją do dyskusji oraz służy motywowaniu do podejmowania wspólnych działań organizacji pozarządowych i samorządów.

 

W imieniu Przewodniczącego Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji pt. "18 lat ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz VI Ogólnopolskie Święto Rad Działalności Pożytku Publicznego, która odbędzie się 27 listopada 2021 r., w formule on-line.

 

W imieniu Samorządu Województwa Podkarpackiego oraz Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego serdecznie zapraszamy do udziału w V Podkarpackim Forum Obywatelskim, które odbędzie się 4 grudnia 2021 r., o godzinie 9.00 w formie hybrydowej. Podkarpackie Forum Obywatelskie to cykliczne wydarzenie, które stanowi platformę wymiany informacji, doświadczeń i przyszłych kierunków działania z myślą o społeczeństwie obywatelskim.

Uchwałą Nr 325/6481/21 z dnia 26 października 2021 r., Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie ogłosił konsultacje społeczne projektu Uchwały Sejmiku Województwa Podkarpackiego w sprawie określenia ogólnej powierzchni przeznaczonej pod uprawy maku i konopi włóknistych oraz rejonizacji tych upraw w 2022 roku w województwie podkarpackim.

Uprzejmie informujemy, że Uchwałą Nr 319/6375/21 z dnia 11 października 2021 roku Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłosił konsultacje społeczne Programu współpracy Samorządu Województwa Podkarpackiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2022.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego