Samorząd Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  

  

 

Jak działają wyszukiwarki na stronie?

Wyszukiwarka systemowa dostępna jest w górnym menu pod ikoną z symbolem lupy i opisem "Szukaj". Aby z niej skorzystać, należy kliknąć w ikonę lewym przyciskiem myszy lub przyciskiem 'Enter' (przy nawigacji z klawiatury). Wyniki wyszukiwania obejmują wszystkie artykuły opublikowane na portalu.

Na stronach przedmiotowych zaimplementowane są dodatkowe wyszukiwarki automatycznie podpowiadające aktywne wyniki wyszukiwania po wpisaniu minimum trzech znaków z klawiatury. Wyniki wyświetlają się w formie listy poniżej pola edycji. Wyniki wyszukiwania obejmują wszystkie artykuły opublikowane w obrębie danej zakładki.

Jak działa główne menu?

Główne menu jest dostępne w obrębie całego portalu. Nawigacja zaprojektowana jest maksymalnie do drugiego poziomu w głąb. Nawigacja po głównym menu może odbywać się z klawiatury za pośrednictwem klawisza 'Tab' (po kolejnych pozycjach w przód), kombinacji klawiszów 'Shift'+'Tab' (po kolejnych pozycjach wstecz) lub klawiszów strzałek (lewo, prawo, góra, dół). Wejść do wybranej pozycji można klikając klawisz Enter.

Jak działa menu kafelkowe?

W zakładkach przedmiotowych dostępne jest menu oparte na elementach graficznych tzw. kafelkach. Nawigacja ograniczona jest maksymalnie do trzeciego poziomu w głąb. Nawigacja po tym menu odbywa się z klawiatury przy użyciu klawisza 'Tab' oraz 'Shift'+'Tab'.

Jesteś redaktorem tego portalu?

Pod adresem podkarpackie.pl/instrukcja dostępne są (po zalogowaniu) dwie wersje poradników i instrukcji obsługi. Wersja skrócona to typowa ściąga, natomiast wersja rozszerzona wzbogacona jest o szczegółowe opisy każdego kroku i zrzuty ekranu.