Otwórz/zamknij mapę strony

Miniatura artykułuWzmacnianie zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych oraz wykorzystanie narzędzi wynikających z ustawy o rewitalizacji było tematem dzisiejszej konferencji z udziałem członka zarządu województwa podkarpackiego Anny Huk.

 

 

Miniatura artykułuUwieńczeniem IV Forum Ekonomii Społecznej była Gala Konkursu Podkarpackiego Lidera Ekonomii Społecznej. Jej celem było wyróżnienie i uhonorowanie najlepiej działających przedsiębiorstw i podmiotów ekonomii społecznej, najaktywniejszych animatorów działających w obszarze ekonomii społecznej i samorządów, które wspierających ten obszar.

Miniatura artykułuGratulujemy naszym producentom prestiżowych nagród, które świetnie oddają ich starania oraz jakość tworzonej na Podkarpaciu żywności – powiedział wicemarszałek Piotr Pilch w czasie wręczenia nagród producentom regionalnych wyrobów.

Konferencja „Instrumenty terytorialne”

Województwo Podkarpackie wspólnie z Podkarpackim Stowarzyszeniem Samorządów Terytorialnych zaprasza 3 września 2021 roku na konferencję, w trakcie której przybliżone zostaną Państwu instrumenty terytorialne w nowej perspektywie finansowej na lata 2021-2027. Zachęcamy do rejestracji.

Jeszcze tylko do 31 sierpnia możesz pochwalić swoim projektem, który został zrealizowany dzięki środkom unijnym. Jeśli chciałbyś pokazać innym wirtualny spacer, zorganizować webinarium lub warsztat, to wejdź na stronę www.dniotwarte.eu i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Miniatura artykułuW Rzeszowie odbyły się konsultacje Regionalnej Strategii Innowacji Województwa. Stolica regionu to kolejne miasto na mapie konsultacyjnych spotkań, organizowanych przez urząd marszałkowski. Spotkania oświęcone RSI odbędą się w Rzeszowie jeszcze w dniach 26 i 31 sierpnia.

Miniatura planszy informującej o nazwie i terminie konferencjiZwiązek Miast Polskich wspólnie z Zarządem Województwa Podkarpackiego zaprasza 16 lipca 2021 roku na konferencję, w trakcie której przybliżymy Państwu korzyści ze zintegrowanego planowania rozwoju na wszystkich szczeblach samorządu. Zachęcamy do rejestracji.

Miniatura artykułu

Miniatura artykułu: Próba rekonstrukcji „Białego Słonia”Czy dawne polskie obserwatorium na szczycie Pop Iwan potocznie nazywane „Białym Słoniem” zostanie odbudowane? Czy projekt ten może przełożyć się na lepsze stosunki polsko-ukraińskie? Na te i wiele innych pytań próbowali wspólnie odpowiedzieć uczestnicy spotkania on-line poświęconego tej problematyce. Udział w spotkaniu wziął wicemarszałek Piotr Pilch.

Miniatura artykułu: Gdzie trafią pieniądze z Rządowego Programu Inwestycji Lokalnych?

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego