Samorząd Województwa Podkarpackiego

Strategia rozwoju województwa

 
 
 

  

  

Dokumenty do pobrania:

  1. Strategia rozwoju województwa - Podkarpackie 2030 (plik DOCX, rozmiar 7,3 MB)

 


 


Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w dniu 22 czerwca 2023r. o godz. 14:00, w ramach kolejnej już 16. sesji pitchingowej, zaprasza na wirtualny pitch dla startupów z każdego sektora gospodarki.
W trakcie sesji, 8 europejskich firm zaproszonych przez organizatorów do udziału w ePitchu, będzie miało możliwość zaprezentowania swojej firmy przed 50 europejskimi inwestorami, którzy poszukują startupów o dużym potencjale rozwojowym.
Zachęcamy podkarpackie firmy do zgłaszania swojego udziału w nieodpłatnej sesji, gdyż jest to doskonała okazja do nawiązania współpracy z potencjalnym inwestorem na rynku europejskim.
Udział w planowanej sesji pitchingowej online weźmie 1 polska firma, która prześle odpowiednie zgłoszenie i zostanie wybrana do udziału w tej sesji.

Kryteria naboru zgłoszeń:

  • Startup zainteresowany pozyskaniem finansowania w ramach zalążkowej rundy inwestycyjnej Serii A (do 300 tysięcy euro),
  • Firma działająca w sektorze kapitało-chłonnym,
  • Oferowany produkt musi być na poziomie gotowości technologicznej – minimum TRL 7 i na poziomie gotowości rynkowej – minimum MRL 5,
  • Firma powinna działać w oparciu o model biznesowy typu SMART,
  • Firma powinna posiadać własną stronę internetową i inne materiały/analizy itp. w języku angielskim oraz dokonać krótkiej prezentacji w jęz. angielskim (ok. 6 min) podczas wydarzenia.

Nabór zgłoszeń do dnia 16 maja 2023 r.
Szczegółowe informacje dla zainteresowanych firm zamieszczono na stronie internetowej: https://www.een.org.pl/component/content/article/84126:taftie-epitch-znajdz-inwestora-online-wirtualny-pitch-dla-startupow-zgloszenia-do-16-maja