Samorząd Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  

  

Dwurzędu ludzi z nagrodami w dłoniach.

 


 Autor testu i zdjęć: Kamil Dudzik

Biuro Prasowe UMWP

 

W Rzeszowie odbyła się gala konkursu Nasze Dobre Podkarpackie 2023. To już 20. Edycja wydarzenia, które od samego początku organizuje Gazeta Codzienna Nowiny. Jego celem jest wyłonienie i promowanie produktów, usług i inicjatyw realizowanych przez podkarpackie przedsiębiorstwa, samorządy i stowarzyszenia.

 

Nasze dobre podkarpackie, a raczej można stwierdzić, że nasze dobre, bo podkarpackie. To właśnie państwo tworzycie tę naszą dobrą markę podkarpacką i promujecie po całym kraju i świecie. Za to bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów – powiedział podczas otwarcia gali Stanisław Kruczek, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego.

 

Do konkursu w tym roku przystąpiło 18 uczestników, którzy zaproponowali do oceny 19 swoich produktów, usług, projektów i inicjatyw. Zgłoszone produkty oceniane były podczas posiedzenia kapituły konkursu przez specjalistów reprezentujących m.in. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Podkarpacki Urząd Wojewódzki, Urząd Miasta Rzeszowa i lokalne media.

 

Ta gala to moment, w którym możemy państwu również serdecznie podziękować, zarówno przedsiębiorcom, jak i samorządom oraz stowarzyszeniom za zaangażowanie i pracę na rzecz województwa podkarpackiego – mówiła Jolanta Sawicka wicewojewoda podkarpacki.   

 

Zwycięzcy otrzymali prestiżowe statuetki i zaszczytne tytuły. Nasze Dobre Podkarpackie – Znak Jakości Nowin wręczone zostały przez m. in. Jolantę Sawicką wicewojewodę podkarpackiego i Stanisława Kruczka członka zarządu województwa reprezentującego marszałka Władysława Ortyla. Jedną z głównych nagród odebrał Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie za nowoczesne technologie w ortopedii i traumatologii narządu ruchu.


Galeria zdjęć: