Samorząd Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  

  

Grafika wydarzenia.

 


 

Founderzyjesteście gotowi? Ruszył nabór do Carpathian Startup Fest 2024. To już czwarta edycja najprężniej rozwijającego się festiwalustartupów w Polsce.🔥

Już 5 i 6 czerwca w Rzeszowie pomysłodawcy, startupy i scaleupy zawalczą o nagrodykonkursowe z łącznej puli aż 130 000 zł oraz o uwagę czołowych inwestorów i funduszy inwestycyjnych! W tym roku przewidziano także nagrody rzeczowe, o których sukcesywnie będziemy Was informować na stronie 👉carpathianfest.pl i w social mediach festiwalu.

Jak wziąć udział w konkursie? To proste! 🌟

Wystarczy odwiedzić stronę👉https://carpathianfest.pl/form/y0obtuq1zri do 2 kwietniawypełnić umieszczony na niej formularz aplikacyjnyPo tym terminie nastąpi ocena przez przedstawicieli funduszy inwestycyjnych i ekspertów. Listę 20 finalistów poznamy już 22kwietnia!

Ciągle się wahasz czy aplikować?💡 To podbijamy stawkę i dorzucamy możliwość wejścia do ósmej edycji InCrediblesprogramu mentoringowego Sebastiana Kulczyka, który w tym roku osobiście weźmie udział w Carpathian Startup Fest!  

Podczas tej edycji ponownie szansę dostaną projekty, które nie trafią do grona finalistów!W ramach Open Mic Pitch🎤, któremu patronuje Pitch Me Baby startupy, które przyjadą do Rzeszowaznajdą okazję do zawalczenia o: 4 000 zł, 3 000 zł i 2 000 zł.

Co jeszcze przyniesie #CSF24?

🌟Stefan Batory– Ambasadorem tegorocznej edycji! 

Carpathian Startup Fest to także dwa dni eksperckich wystąpień, wywiadów i paneli dyskusyjnych czołowych reprezentantów ekosystemu startupowego i środowiska biznesowego. Na scenach #CSF24 spodziewamy się ponad 100 prelegentów, których na bieżąco przedstawiamyna naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych. 

Znakiem firmowym #CSF niezmiennie od trzechedycji pozostaje rozbudowany networking oraz kultoweMeetUp Party! 🎉

Jak sami widzicie będzie się działo! Dajcie znać swoim znajomym, że dostępne są bilety Early Bird - https://carpathianfest.pl/registration

Do zobaczenia! 

Team #CSF