Samorząd Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  

  

Grafika przedstawiająca twarz Ignacego Łukasiewicza i pędzle malarskie.

 


Politechnika Rzeszowska organizuje konkurs "Projekt muralu na budynku J". Ma on być inspirowany osiągnięciami Ignacego Łukasiewicza. Mural powstanie na uczelnianym budynku J, który zlokalizowany jest przy ul. Podkarpackiej 1 w Rzeszowie.

Najlepszy, oryginalny i innowacyjny projekt inspirowanych życiem wynalazcy zostanie zaprezentowany w przestrzeni publicznej Rzeszowa. Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 500 zł oraz zestaw gadżetów z logo Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Komisja Konkursowa wybrana przez organizatora dokona wyboru, uwzględniając najciekawsze pod względem oryginalności, unikatowości i ciekawej treści projekt.

Istnieje możliwość wyboru jednego z dwóch powierzchni, na której powstanie mural: ściana o wymiarach 1174 x 1195 cm lub ściana o wymiarach 1174 x 1195 cm oraz ściana sąsiadująca o wymiarach 230 x 1195 cm, która jest cofnięta w stosunku do ściany głównej o około 2,5 m.

Konkurs ma charakter otwarty - udział może wziąć każdy twórca - profesjonaliści, początkujący, studenci kierunków wizualnych i uczelni artystycznych, a także ich wykładowców, a przede wszystkim osoby niezwykle kreatywne i twórcze.

Projekty można wysyłać na adres mailowy:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 22.04.2022 r.

Więcej informacji na:  Konkurs "Projekt muralu na budynku J" / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza (prz.edu.pl)