Samorząd Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  

  

 


W dniu 6 października 2023 r. odbędzie się konferencja otwierająca projekt „Zrównoważone obszary chronione jako kluczowa wartość dla dobrobytu człowieka”, akronim: GREENHEALTH, realizowany w ramach w ramach Programu Interreg Europa 2021-2027.

Konferencja odbędzie się w Sali konferencyjnej Uzdrowiska Horyniec w Horyńcu-Zdroju, w Domu Zdrojowym, ul. Sanatoryjna 5.

Wydarzenie to będzie wspaniałą okazją do edukacji w zakresie ochrony środowiska, wpływu przyrody i bioróżnorodności na zdrowie oraz jakość życia, wzmocnienia świadomości powiązań między bioróżnorodnością, a zdrowiem i jakością życia ludzi, a także doskonałą okazją do nawiązania współpracy między różnymi sektorami, w trosce o ochronę bioróżnorodności i promowanie zdrowego stylu życia.

Zgłoszenia osób chętnych do udziału w konferencji proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 29 września 2023 r.

Do pobrania: (agenda konferencji)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !