Samorząd Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  

  

Spotkanie opłatkowe pracowników w urzędzie marszałkowskim

 


Autor tekstu: Aleksandra Gorzelak –Nieduży
Biuro prasowe UMWP

Autor zdjęć: Michał Bosek
Departament Promocji, Turystyki i Współpracy Gospodarczej

 

Naszej wspólnocie, która buduje fundament samorządu województwa życzę, aby był to dobry rok, choć z pewnością czeka nas wiele pracy i wyzwań – powiedział marszałek Władysław Ortyl w czasie noworoczno-opłatkowego spotkania pracowników urzędu marszałkowskiego w Rzeszowie.

 

Tradycja, którą podtrzymujemy stanowi o naszej sile – mówił przewodniczący sejmiku Jerzy Borcz. 

 

Marszałek województwa Władysław Ortyl wraz z wicemarszałkami Ewą Draus, Piotrem Pilchem i członkiem zarządu Anną Huk, przewodniczący sejmiku Jerzy Borcz oraz radni województwa spotkali się pracownikami urzędu marszałkowskiego, by wspólnie podsumować 2022 rok oraz złożyć sobie wzajemnie noworoczne życzenia.

 

Gościem samorządowego spotkania był proboszcz Bazyliki Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, kustosz Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej ojciec Bolesław Opaliński OFM.

 

Czytając Ewangelię i błogosławiąc opłatki ojciec Opaliński podkreślał: „świadomość, że Jezus urodził się dla każdego z nas jest fundamentem, który daje nam nadzieję na każdy czas i siłę wobec każdego wyzwania”.

 

Urzędnicy, na co dzień pracujący na rzecz samorządu województwa, przy dźwiękach kolęd, w atmosferze życzliwości podzieli się opłatkiem, składając sobie serdeczne życzenia.

 

Galeria zdjęć: