logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

 

cytologia

mammo

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 18 03

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Zdrowie w regionie

wrota-zdrowie

W dniu 21 maja 2019 roku Marszałek Stanisław Kruczek odwiedził Szpital Wojewódzki im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu oraz spotkał się z dyrekcją szpitala i dziennikarzami. Wizyta miała na celu sprawdzenie stanu prac realizowanych w ramach dwóch nowych inwestycji w tarnobrzeskim szpitalu wojewódzkim. Na konferencji prasowej Marszałek Stanisław Kruczek oraz Dyrektor Szpitala Wiktor Stasiak poinformowali dziennikarzy o szczegółowym zakresie inwestycji.

Na uroczystej Sesji Rady Miasta Tarnobrzega w dniu 22 maja 2019 r. z okazji 426 rocznicy lokacji miasta Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu, Wiktor Stasiak, został wyróżniony medalem „Zasłużony Tarnobrzeżanin”. Uroczysta sesja rady Miasta Tarnobrzega odbyła się w Tarnobrzeskim Domu Kultury przy ul. Słowackiego 2. Zarząd Województwa Podkarpackiego reprezentował Marszałek Stanisław Kruczek.

190520 newdebaW szpitalu w Nowej Dębie otwarto nowy oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Tworzy go pięcio-stanowiskowa sala intensywnej terapii ze stanowiskiem nadzoru pielęgniarskiego. Została ona połączona z pomieszczeniem przygotowywania leków, łazienką i magazynami. Oddział posiada własny gabinet zabiegowy oraz gabinet ordynatora, a także: gabinet pielęgniarki oddziałowej, pokój lekarzy, pokój lekarza dyżurnego, zaplecze socjalne, brudownik, wraz z niezbędną infrastrukturą.

05B91E4F AE5C 483E A26C 97E54DD10E38Projekt „Koordynowana opieka kardiologiczna w Szpitalu Wojewódzkim im. Św. Ojca Pio w Przemyślu” to kolejna kluczowa inwestycja samorządu województwa podkarpackiego jaka została oddana na tym terenie. Jest to jedna z najważniejszych inwestycji związanych z Regionalnym Programem Operacyjnym na lata 2014-2020. W ramach tego wsparcia z budżetu Unii Europejskiej, na Podkarpaciu realizowane są inwestycje na łączną kotwę ponad 500 mln zł.

nauka w sluzbie baner1

 

7.12 banerek 300x100

 

zipbaner-1

 

ROPS banner

 

Statystyka

Odwiedza nas 997 gości oraz 0 użytkowników.