Samorząd Województwa Podkarpackiego

bip27 epuap27 rss27 mowiaca przegladarka ruch sluch

Aktualności

Seminaria informacyjne dla potencjalnych beneficjentów Programu INTERREG V-A Polska-Słowacja 2014-2020

|
160414 interregSerdecznie zapraszamy na seminaria informacyjne przygotowujące potencjalnych beneficjentów Programu INTERREG V-A Polska-Słowacja 2014-2020 do realizacji projektów z zakresu Dziedzictwa i Edukacji.
 
Seminaria odbędą się w kwietniu br. w następujących miejscowościach, biorąc pod uwagę lokalizację geograficzną ich adresatów:
 
26 kwietnia 2017 r.  – Lubaczów
27 kwietnia 2017r.  –  Ustrzyki Dolne
28 kwietnia 2017r.  –  Rymanów Zdrój.
 
Seminaria adresowane są przede wszystkim do szkół, jednostek kultury oraz innych  instytucji które chcą skorzystać ze wsparcia programów współpracy transgranicznej i są zainteresowane nawiązaniem i rozwijaniem współpracy z partnerami słowackimi w ramach projektów współfinansowanych ze źródeł zewnętrznych.
W trakcie spotkań przestawione zostaną m.in. podstawowe założenia programu współpracy transgranicznej INTERREG V-A Polska-Słowacja 2014-2020, doświadczenia i dobre praktyki z realizacji poprzednich programów transgranicznych na pograniczu polsko – słowackim, zasady realizacji mikroprojektów oraz omówiona zostanie pomoc de minimis w Programie.
 
W związku z powyższym, uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego i przesłanie go do dnia 4 kwietnia 2017 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie maksymalnie do 3 osób reprezentujących jedną instytucję.
 

 

Szczegółowe informacje nt. godziny, miejsca i programu seminarium, zostaną przekazane do Państwa w terminie późniejszym w odrębnym zaproszeniu.

 
Załączniki:
Pobierz plik (formularz.doc)formularz.doc274 kB