Samorząd Województwa Podkarpackiego

bip27 epuap27 rss27 mowiaca przegladarka ruch sluch

Szlakiem obiektów UNESCO na pograniczu polsko-słowackim

Terenowe warsztaty szkoleniowe w dniach 13-15.04.2018 r. na terenie Polski i Słowacji

|
Kinga Aleksandrowicz-Kostępska

180418 male bardejovZgodnie z mikroprojektem INT/EK/KAR/1/I/A/0002 pt. „Szlakiem obiektów UNESCO na pograniczu polsko-słowackim” w dniach 13-15.04.2018 r. na terenie Polski i Słowacji odbyły się terenowe warsztaty szkoleniowe dla 20 uczestników związanych z branżą turystyczną.

Zaproszenie do udziału w terenowych warsztatach szkoleniowych w dniach 13-15 kwietnia 2018

|
Kinga Aleksandrowicz-Kostępska

Uprzejmie informujemy, że w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 Województwo Podkarpackie realizuje mikroprojekt pt. „Szlakiem obiektów UNESCO na pograniczu polsko-słowackim”, który zakłada poprzez wykorzystanie potencjału kulturowego i przyrodniczego obszaru pogranicza polsko-słowackiego, wykreowanie nowego produktu turystycznego, czyli szlaku obiektów UNESCO na pograniczu polsko-słowackim.

Publikacja promująca nowy produkt turystyczny

|
Kinga Aleksandrowicz-Kostępska

okladka miniZapraszamy Państwa do zapoznania się z publikacją promującą nowy produkt turystyczny Szlakiem obiektów UNESCO na pograniczu polsko-słowackim, która zawiera m.in.: informacje o obiektach i obszarach przyrodniczych UNESCO na pograniczu polsko-słowackim, zdjęcia, mapę, dane bazy turystycznej i okołoturystycznej oraz informacje praktyczne.