logo maryjnyW ramach realizacji projektu pt. „Szlak Maryjny (Światło ze Wschodu)” planowana jest w dniach 23-25 kwietnia 2018 organizacja warsztatów szkoleniowych dla mieszkańców pogranicza polsko-słowackiego związanych z szeroko rozumiana branżą turystyczną. Program warsztatów obejmować będzie zagadnienia teoretyczne związane z marketingiem i promocja produktu turystycznego oraz zajęcia praktyczne z opracowania pakietów turystycznych w oparciu o wiedze przekazana podczas wykładu.

W związku z powyższym poszukujemy 30 osób związanych z szeroko rozumiana branżą turystyczną (mieszkańców pogranicza PL-SK), w tym m.in. przewodników turystycznych, pracowników informacji turystycznej, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedsiębiorców turystycznych, które chciałyby wziąć udział w ww. bezpłatnych warsztatach.

Szczegółowy program prześlemy do osób, które zostaną zakwalifikowane do udziału w warsztatach.

Warsztaty odbędą się w Hotelu „Cztery Pory Roku” w Rudnej Malej.

Zapisy w formie zgłoszenia chęci udziału przyjmujemy do dnia 13 kwietnia 2018 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W zgłoszeniu prosimy o podanie danych (imię i nazwisko, numer tel., potwierdzenie pracy w branży turystycznej np. poprzez podanie nazwy instytucji jaka jest reprezentowana). Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Koordynatorami mikroprojektu - Agata Sarna (tel. 17/ 747 66 21), Marek Rainer (tel. 17/747 64 29).