Samorząd Województwa Podkarpackiego

bip27 epuap27 rss27 mowiaca przegladarka ruch sluch

„Świat karpackich rozet – działania na rzecz zachowania kulturowej unikalności Karpat”

Nabór uczestników na warsztaty zielarskie

|
Krzysztof Zajączkowski

logo rozeta finalW ramach realizowanego projektu pt. „Świat karpackich rozet – działania na rzecz zachowania kulturowej unikalności Karpat”, Województwo Podkarpackie organizuje warsztaty zielarskie, które odbędą się w dniach  17-19 maja 2019 r. w Siedlisku Zakucie w Daliowej.

Celem warsztatów jest poznanie zasad dotyczących zbioru, przechowywania i wykorzystania karpackiej roślinności m.in. w kuchni, domowej apteczce i kosmetykach. Podczas zajęć gromadzony będzie materiał audiowizualny do późniejszego wykorzystania w programowej działalności powstającego Polsko-Ukraińskiego Centrum Dziedzictwa Kulturowego ROZETA w Bystrem k. Baligrodu i na stronie internetowej.  

W związku z powyższym zainteresowane osoby zapraszamy do udziału w ww. bezpłatnych warsztatach zielarskich (zapewniamy nocleg i wyżywienie).

Zgłoszenie należy wysłać do dnia 10 maja 2019 r. do godz. 15:00, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na podstawie przesłanych zgłoszeń wyłoniona zostanie grupa uczestników, która otrzyma szczegółowy program warsztatów.

Wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z uczestnictwem.