kompilacja2x150

Polska Organizacja Turystyczna wykorzystuje prace uczestników trzeciej edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów do promocji poszczególnych regionów naszego kraju. Kampania inspirująca Polaków do podróżowania potrwa 16 tygodni.

Polska Organizacja Turystyczna chce przypomnieć Polakom, ile pięknych miejsc w naszym kraju czeka jeszcze na odkrycie. W tym celu, w ramach kampanii „Podążaj śladami najlepszych polskich blogerów” co tydzień na fanpage’u Narodowego Portalu Turystycznego (www.facebook.com/polska.travel) pojawiają się posty nawiązujące i linkujących do wpisów blogerów, które ukazały się podczas mistrzostw.

Zachęcam wszystkich do szukania inspiracji do podróżowania na stronie mistrzostwablogerow.polska.travel. Czasem okazuje się, że wszystko, czego potrzebujemy znajduje się w zasięgu ręki. Blogerzy podczas Mistrzostw przygotowali ciekawe propozycje  do spędzenia wolnego czasu i odpoczynku na świeżym powietrzu — powiedział Rafał Szlachta, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

W ramach mistrzostw blogerzy stali się ambasadorami poszczególnych regionów. Pandemia spowodowała, że podczas tegorocznego sezonu wakacyjnego na znaczeniu zyska turystyka krajowa. Dlatego też Polska Organizacja Turystyczna chce przypomnieć Polakom, o tym ile nasz kraj ma do zaoferowania turystom. Kampania ruszyła 5 lutego i potrwa do 21 maja.