Samorząd Województwa Podkarpackiego

bip27 epuap27 rss27 mowiaca przegladarka ruch sluch

Turystyka

Rodzinka z Oczekując.pl spędza wakacje na Podkarpaciu

190724 oczekujac 3Rodzinka z OCZEKUJĄC.PL już pod koniec lipca zawita na Podkarpacie. W tym roku to właśnie w naszym regionie spędzą swoje #PEŁNEZACHWYTÓW WAKACJE.

Urocza rodzina, w składzie: Marysia i Kuba – rodzice, Gabi i Misia oraz malutki Kornel odkrywają tego lata Podkarpackie. Wiemy, że przemierzą niemal całe województwo. Poznają zakamarki średniowiecznych ruin w Zamku Kamieniec, odkryją skąd się bierze szkło w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, sprawdzą czy na Podkarpaciu jest czarne złoto w Bóbrce koło Krosna.

Poznają radość wspaniałej przygody na rzece San, zabawią się w łowców zachwycających widoków obserwując panoramy z magicznej góry Cergowej.

W Bieszczadach poznają tajniki podkarpackiej kuchni i jej przysmaku proziaka, przemierzą bieszczadzkie szlaki piesze idealne dla rodzin z małymi dziećmi. Na Roztoczu szlakiem rowerowym Green Velo dotrą do unikatowej Cerkwi w Radrużu.

Gabi i Misia nauczą się też robić lizaki w Muzeum Lizaka w Jaśle!

Zachęcamy do śledzenia przygód Państwa Pasków w trakcie podróży po Podkarpaciu. Zerknijcie na ich Facebooka i Instagrama, i oczywiście na profil @podkarpackie.travel, by sprawdzić co ciekawego dla rodzin z dziećmi „kryje” Podkarpacie.

HISTORIA RODZINY PASKÓW

Nazywani są Rodzinką.pl polskiej blogosfery.

Marysia i Kuba, pedagog i socjolog, poznali się w... internecie. Od 9 lat zgrane małżeństwo, które 7 lat temu założyło bloga ciążowego www.oczekujac.pl. Marysia była wtedy w 17. tygodniu pierwszej ciąży. Chcąc dzielić się swoim doświadczeniem zaczęła opisywać przeżycia związane z byciem mamą, co spotkało się z wielkim zainteresowaniem innych przyszłych i obecnych mam. Od 2 marca 2012 roku nieprzerwanie prowadzą jeden z najpopularniejszych blogów parentingowych w Polsce. Jako pierwsi zaczęli pisać bloga rodzinnego, na którym pojawiają się publikacje nie tylko widziane okiem mamy, ale również i taty, ponieważ Kuba jest niesamowicie zaangażowany w wychowywanie dzieci i również chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na łamach bloga. Dzieci wychowują w duchu rodzicielstwa bliskości.

Marysia i Kuba aktualnie prezentują model dużej rodziny 2+3, a na blogu publikują tematy dotyczące wychowywania dzieci, ale też rodzinnych podróży, czy zdrowia i urody. Prezentują szeroko pojęty lifestyle z dzieckiem.

Pełne zachwytów krajobrazy, pełne przygód chwile, miejsca światłoczułe i zbliżające całą rodzinę,... to wszystko można odnaleźć właśnie na Podkarpaciu, najbardziej fotogenicznym regionie Polski.

Wy też odwiedźcie PODKARPACKIE i ZWIĘKSZCIE ŚWIATŁOCZUŁOŚĆ w gronie najbliższych!

fot. arch. Państwa Pasków

Źródło: https://www.podkarpackie.travel/pl