Samorząd Województwa Podkarpackiego

bip27 epuap27 rss27 mowiaca przegladarka ruch sluch

Turystyka

Zapraszamy na Rajd Rowerowy szlakiem Green Velo

logo greenvelo CopyRzeszowskie Towarzystwo Rowerowe zaprasza na Dubiecki Rajd Krajoznawczy szlakiem Green Velo. Start 3 maja 2019 o godz. 13.00 z Rynku w Dubiecku.

Dubiecki Rajd Krajoznawczy jest formą propagacji prozdrowotnego trybu życia. Ponadto w związku z terminem rajdu, przewiduje się wzięcie udziału w uroczystościach święta Konstytucji 3-go maja poprzez uczestnictwo w uroczystym złożeniu kwiatów pod pomnikami upamiętniającymi poległych w walkach o wolność ziemi dubieckiej.

Przewidujemy zwiedzanie Cerkwi z 1732 p.w. Św. Dymitra w m. Piątkowa oraz zapoznanie ze ścieżką dydaktyczno-przyrodniczą „Kopaniny” jak również rezerwatem „Kozigarb”. Atrakcją dla uczestników będzie przejście po kładce nad Sanem w m. Wybrzeże oraz spływ promem w m. Sielnica. Ponadto trasa rajdu obejmuje część szlaku Green Velo prowadzącego przez miejscowości: Iskań, Tarnawka, Piątkowa, Żohatyn.

Przewiduje się podczas rajdu dwa postoje i jeden odpoczynek podczas którego zostanie wydany posiłek. Na zakończenie rajdu zostaną wręczone upominki z art. rowerowymi oraz dyplomy uczestnika rajdu.

PROGRAM

11.30-12.15 Rejestracja uczestników rajdu / Dubiecko

12.15-12.30 Uroczystości święta Konstytucji 3-go maja, złożenie wieńców, w tym informacja o projekcie poświęconym Legionistom

12.30-12.45 Instruktaż: a/ regulamin rajdu; b/ przepisy ruchu drogowego

12.45-13.00 Ustawienie kolumny marszowej

13.00 Wymarsz z Rejonu Wyjściowego (start)

 

Zapisy do 28 kwietnia 2019:

– na stronie: https://link.do/wjsFx

oraz

– e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
– tel: 889675191

 Patronat honorowy nad imprezą objął Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo.

PLAKAT DUBIECKO