Samorząd Województwa Podkarpackiego

bip27 epuap27 rss27 mowiaca przegladarka ruch sluch

Turystyka

Rowerowy kwiecień z Radiem Zet w Rzeszowie. Wygraj markowy rower!

190401 radio zetWojewództwo Podkarpackie oraz Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo partnerami wiosennej akcji "Rowerowy kwiecień z Radiem Zet"! Już w najbliższy piątek, tj. 5 kwietnia, Miasteczko Rowerowe Radia Zet zawita do Rzeszowa. Zapraszamy na parking przed Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, al. Łukasza Cieplińskiego 4 w Rzeszowie w godzinach od 14.00 do 17.00.

Na miejscu do Waszej dyspozycji będą specjalne strefy ruchu dla dzieci, doradcy serwisowi i wiele innych atrakcji. Dodatkowo zdradzamy, że zaplanowaliśmy specjalne pokazy nowoczesnego roweru elektrycznego marki Romet.

Dodajmy, że w Radiu ZET będzie można usłyszeć praktyczne rady dotyczące m.in.: przygotowań do nowego rowerowego sezonu, doboru właściwego sprzętu i co najważniejsze — bezpieczeństwa podczas jazdy. Na antenie porad udzielać będą eksperci od jednośladów i nasz radiowy cyklista – Michał Korościel, który będzie mówić o różnych aspektach korzystania z rowerów.

Jak przygotować swój jednoślad do sezonu? Jakie wybrać siodełko czy fotelik dla dziecka? To i nie tylko do usłyszenia w cyklu „Rowerowy kwiecień w Radiu ZET – EXTRA” - od poniedziałku do piątku o 10:40.

Więcej informacji na stronie: Radio Zet

Artykuł o podkarpackim w Radio Zet Podróże

190401 radio mapka