logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

160 biura

160 logo mpr

160 logo programu Copy

logo podkarpackie Copy

 

 

logo greenvelo jpg Copy

 

baner unesco

05 pierwsza wojna szlak

 

Turystyka w regionie

wrota-tury

16 CopyW dniach 2 – 4 czerwca 2017 r. na Placu Teatralnym ( przy Centrum Spotkania Kultur) w Lublinie odbyły się VIII Lubelskie Targi Turystyczne - wiodące wydarzenie o charakterze turystyczno-promocyjnym w województwie lubelskim.

Wystawcami byli przedstawiciele: gmin i powiatów , biur podróży, obiektów noclegowych, lokalnych organizacji turystycznych, grup działania, stowarzyszeń, którzy prezentowali swoje oferty turystyczne oraz przedsiębiorców zajmujących się wytwarzaniem regionalnych produktów i świadczeniem różnorodnych usług dla turystów. Podczas targów nie zabrakło również stoiska promocyjnego Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających targi, na którym również województwo podkarpackie prezentowało swoje materiały o szlaku.

Atrakcją targów była również Fiesta Espaniol, promocja różnych regionów hiszpańskich w tym: tańce flamenco z Andaluzji, występy harfistów z Galicji, pokazy kulinarne i degustacje produktów z Gran Canarii i Fuerteventury i wiele innych atrakcji.

Ewa Stręk

Departament Promocjii Współpracy Gospodarczej