logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

160 biura

160 logo mpr

160 logo programu Copy

logo podkarpackie Copy

 

 

logo greenvelo jpg Copy

 

baner unesco

 

Turystyka w regionie

wrota-tury

181016 nagroda prot160Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl uroczyście wręczył Laureatom Certyfikaty Regionalne NAJLEPSZEGO PRODUKTU TURYSTYCZNEGO 2018.

logo PlByUa 250W ramach programu PL-BY-UA Województwo Podkarpackie realizuje projekt pt. Świat Karpackich Rozet – działania na rzecz zachowania kulturowej unikalności Karpat. Jednym z działań jest objazd po karpackiej części województwa podkarpackiego w dniach od 18 do 21 października 2018 r. Podczas objazdu grupa odwiedzi osoby z regionu specjalizujące się w kultywowaniu karpackich tradycji (kulinarnych, lutniczych, rękodzielniczych itp.) oraz miejsca kształtujące kulturowy krajobraz regionu. Czytaj więcej....

logo woloskiZapraszamy na kolejne wydarzenie w Bieszczadach pt. „ Wołoska Koliba – Folkowe spotkania na pasterskim szlaku ” promujące i przybliżające kulturę wołoską, (nieodłącznie związaną z Karpatami) do dwóch miejscowości: Osławicy i Wisłoku Wielkiego.

logo greenvelo CopyTegoroczne przemyskie obchody Światowego Dnia Turystyki przypadły na dwa dni – 29 i 30  września i odbyły się pod hasłem ”Szlakiem Green Velo w te strony, gdzie biją przemyskie dzwony”.

180917 logo pwMinisterstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym "Przedsiębiorcze Bieszczady - szanse dla MŚP". Spotkanie odbędzie się 21 września 2018 roku o godzinie 11.00 w hotelu Pałac Olszanica w Olszanicy.

181012 festiwal lwowPromocja Województwa Podkarpackiego i Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo oraz umacnianie przyjaznych stosunków z mieszkańcami Ukrainy to główny cel obecności Pana Piotra Pilcha Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego oraz przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego na VII Polsko-Ukraińskim Festiwalu Partnerstwa we Lwowie, który odbywał się tam od 7 do 9 września.