160 logo podkarpackie

Zarząd Województwa Podkarpackiego ogłasza konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego w zakresie turystyki w 2021 roku. Oferty należy składać w terminie do 18 marca 2021.

Miniatura artykułuNawet 60 milionów złotych trafi do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z sektora turystyki w Polsce Wschodniej. To kolejna transza środków uruchomiona w projekcie Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka. Firmy, które prowadzą lub chcą prowadzić biznes w województwie lubelskim, podkarpackim, podlaskim, świętokrzyskim lub warmińsko-mazurskim, mogą otrzymać preferencyjne pożyczki na rozwój albo sfinansowanie wydatków związanych z bieżącą działalnością.

Miniatura artykułu

Polska Organizacja Turystyczna wykorzystuje prace uczestników trzeciej edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów do promocji poszczególnych regionów naszego kraju. Kampania inspirująca Polaków do podróżowania potrwa 16 tygodni.

przewodnik rowerowy.jpgx160Przewodnik zawiera propozycję 50 tras rowerowych po województwie podkarpackim. Ze względu na lokalizację podzielono je na sześć regionów: Bieszczady, Beskid Niski, Dolina Dolnego Sanu, Rzeszów i okolice, Roztocze i Ziemia Lubaczowska oraz Zachodnie Podkarpackie.

grafika informująca o szczegółach konkursu, które zostały opisane również w tekście artykułu

Piesze górskie wędrówki to Twój żywioł, uwielbiasz pstrykać klimatyczne foty i wrzucać je na INSTAGRAMA? Weź udział w KONKURSIE NATIONAL GEOGRAPHIC POLSKA i wygraj 1000 zł!

Podkategorie