strategia-wojewodzwa-banner160W związku z trwającymi pracami nad aktualizacją Strategii rozwoju województwa podkarpackiego na lata 2007-2020, Zarząd Województwa Podkarpackiego informuje, iż w dniach od 12 do 29 marca 2012 r. prowadzone będą we wszystkich powiatach województwa podkarpackiego konsultacje społeczne założeń do Strategii.

Aktualny harmonogram spotkań konsultacyjnych, uzgodniony ze wszystkimi powiatami oraz miastami na prawach powiatu, w których obywać się będą konsultacje - w załączeniu.
W spotkaniach uczestniczyć będą: przedstawiciele Zarządu Województwa Podkarpackiego, Dyrektor Departamentu Strategii i Planowania Przestrzennego tutejszego urzędu marszałkowskiego - komórki merytorycznie odpowiedzialnej za sprawy związane ze Strategią, a także przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, organizacji publicznych oraz środowisk społeczno-gospodarczych
z terenu każdego powiatu.


Wszystkie osoby zainteresowane aktywnym włączeniem się w proces aktualizacji Strategii zapraszamy do zapoznania się z Założeniami oraz do udziału w spotkaniach.
Uwagi do przedstawionego materiału należy składać w formie wypełnionych formularzy:

(1) Formularz zgłaszania propozycji zmian do dokumentu do dokumentu Założenia do aktualizacji Strategii rozwoju województwa podkarpackiego na lata 2007 – 2020,
(2) Kluczowe pytania dotyczące Założeń do aktualizacji Strategii rozwoju województwa podkarpackiego na lata 2007-2020 w związku z trwającymi konsultacjami,

Wypełnione formularze prosimy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 12 kwietnia 2012 r. w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem korespondencji „Konsultacje Założeń” lub drogą pocztową na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego,
Departament Strategii i Planowania Przestrzennego,
Al. Łukasza. Cieplińskiego 4,
35-010 Rzeszów.

 

Po zakończonych w powiatach konsultacjach społecznych oraz po zebraniu od osób zainteresowanych procesem aktualizacji Strategii uwag do Założeń do aktualizacji Strategii rozwoju województwa podkarpackiego na lata 2007-2020, został opracowany dokument zawierający m.in. zgłoszone uwagi oraz stanowisko DPP UM WP w przedmiotowej sprawie.

 

Do pobrania:
UWAGI ZGŁOSZONE PODCZAS KONSULTACJI SPOŁECZNYCH (plik typu DOC, rozmiar 1 MB)


 

Lidia Żarowska
Departament Strategii
i Planowania Przestrzennego