logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Sport w regionie

wrota-spor

160425 glinikJuż po raz drugi jeźdźcy z całej Polski pojawili się w Gliniku Zaborowskim by stanąć do rywalizacji w ramach Memoriału Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Najlepszych zawodników nagradzał m.in. marszałek Władysław Ortyl oraz przewodniczący sejmiku województwa – Jerzy Cypryś.
Do udziału w komitecie honorowym zaproszeni zostali – Jarosław Kaczyński, Marta Kaczyńska, Marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak, Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl a także Michał Szubski – Prezes Polskiego Związku Jeździeckiego. Memoriał poprzedziła Msza Święta odprawiona w intencji tragicznie zmarłego Lecha Kaczyńskiego oraz pozostałych ofiar katastrofy prezydenckiego samolotu w Smoleńsku.
Rywalizacja na Hipodromie JKS „Pogórze” jest imprezą o dużej randze, która w zawodach jeździeckich ustępuje jedynie mistrzostwom Polski. Podczas odbywających się 24 kwietnia zawodów bezbłędną jazdą popisała się amazonka ze Śląska Agata Arendt i to właśnie ona odebrała nagrodę z rąk marszałka Władysława Ortyla.
Partnerem imprezy było Województwo Podkarpackie.
 
Michał Mielniczuk
Biuro Prasowe UMWP
fot. Michał Bosek

 

msit logo
NOWE PROGRAMY MINISTERSTWA na rok 2014

Statystyka

Odwiedza nas 859 gości oraz 0 użytkowników.