logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Sport w regionie

wrota-spor

W miniony weekend Ludowy Klub Sportowy „Błękitni” z Grzęski świętował 70 - lecie swojego istnienia.  Uroczystości jubileuszowe rozpoczęły się w sobotę 10 października br. mszą świętą, która odprawiona została w kościele parafialnym pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego w Grzęsce przez Księdza Proboszcza - Stanisława Ozgę.

Uczestniczyli w niej dawni i obecni działacze sportowi, zawodnicy i szkoleniowcy związani  z klubem, władze samorządowe Województwa Podkarpackiego na czele z członkiem zarządu – Lucjanem Kuźniarem, radnymi województwa: Anną Schmidt-Rodziewicz i Tomaszem Burym, a także zaproszeni goście, wśród których znalazł się prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej – Marek Hławko.
Po mszy uczestnicy uroczystości udali się do Wiejskiego Domu Kultury w Grzęsce, gdzie nastąpiło uroczyste wręczenie odznaczeń Polskiego Związku Piłki Nożnej, Podkarpackiego ZPN oraz OZPN Jarosław. Zaprezentowana została również historia klubu, jego zawodników i ich wybitnych osiągnięć.
Okolicznościowe wystąpienia rozpoczął Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego  – Lucjan Kuźniar, który pogratulował tak wspaniałego jubileuszu działalności i ważniejszych osiągnięć  klubu. Podziękował także wszystkim działaczom, szkoleniowcom oraz sponsorom za wszystko, co zrobili dotychczas dla rozwoju sportowego młodzieży w Grzęsce. Aby upamiętnić tę, jakże piękną rocznicę w imieniu Zarządu Województwa Podkarpackiego – Lucjan Kuźniar przekazał na ręce prezesa klubu – srebrną płaskorzeźbę z wizerunkiem herbu Województwa Podkarpackiego, upamiętniającą ten wspaniały Jubileusz działalności.
Paweł Tworek
Kancelaria Zarządu

msit logo
NOWE PROGRAMY MINISTERSTWA na rok 2014

Statystyka

Odwiedza nas 576 gości oraz 0 użytkowników.