Władysław OrtylPrzez trzy dni, od 14 do 16 września, w kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej goszczą specjaliści i pasjonaci związani z Internetem i nowymi technologiami. A to za sprawą kolejnej edycji konferencji InternetBeta. Gościem otwarcia konferencji był marszałek Władysław Ortyl.

Konferencja organizowana przez rzeszowski WSIiZ skupia co roku przedstawicieli najważniejszych agencji reklamowych,digitalowych, inwestorów, startupowców, rozwijających innowacyjne projekty, managerów i właścicieli zarządzających największymi serwisami i sklepami internetowymi, osoby odpowiedzialne za marketing i innowacje, a także socjologów, psychologów oraz przedstawicieli samorządów i organizacji pozarządowych.

W czasie InterBety zostanie przedstawionych ponad 50 prezentacji, poświęconych nowym technologiom. Partnerem konferencji jest Województwo Podkarpackie, które w ramach projektu Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego wspiera organizatorów i umożliwia lokalnym małym i średnim przedsiębiorcom, w tym startupom, udział w tym wydarzeniu.

Aleksandra Gorzelak – Nieduży
Biuro prasowe UMWP
fot. Krzysztof Zajączkowski