Samorząd Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  

  

mężczyzna przemawia na scenie

 

 

Już po raz 23. specjaliści i eksperci branży PR z całej Polski spotkali się w Rzeszowie, by obradować podczas dwudniowego Kongresu Profesjonalistów Public Relations. Tematem przewodnim tegorocznej edycji są „Technologie w komunikowaniu. Dezinformacja i cyberbezpieczeństwo”. W inauguracji wydarzenia wziął udział wicemarszałek Piotr Pilch.

 

Miło mi gościć wśród profesjonalistów tak ważnej współcześnie branży. Rzeczywistość, z którą się mierzymy w ostatnich latach za sprawą pandemii COVID-19 oraz wojny na Ukrainie zmusiła nas do tego, by w sposób szczególny pochylić się nad cyberprzestępczością, dezinformacją i rozprzestrzenianiem się fake newsów. To dzięki Państwa wiedzy i doświadczeniom posiadamy coraz lepsze narzędzia do walki z tymi zjawiskami – mówił wicemarszałek Piotr Pilch.

 

Kongres Profesjonalistów Public Relations to ogólnopolskie wydarzenie, którego celem jest integracja środowiska oraz edukacja i wsparcie rozwoju branży PR. Dzięki ciekawym panelom i debatom uczestnicy mogą posiąść sporą dawkę wiedzy, inspiracji i kontaktów.

 

Jednym z partnerów Kongresu jest Województwo Podkarpackie, zaś jego pomysłodawcą i organizatorem dr hab. Dariusz Tworzydło, prof. UW.

 

Galeria zdjęć:

Autor tekstu: Natalia Mierzwa-Sowa

Kancelaria Zarządu

Zdjęcia: Facebook, Kongres Profesjonalistów Public Relations