Samorząd Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  

  

Kobieta przypina mężczyźnie odznakę

 


Autor tekstu i zdjęć: Kamil Dudzik

Kancelaria Zarządu UMWP

 

Firma Kruszgeo Rzeszów świętowała barbórkę połączoną z jubileuszem 65-lecia istnienia firmy. Podczas uroczystości wojewoda Ewa Leniart wręczyła zasłużonym pracownikom odznaczenia państwowe nadane postanowieniem Prezydenta RP. Złote, srebrne i brązowe Medale za Długoletnią Służbę otrzymały osoby, które wyróżniły się wzorowym, wyjątkowo sumiennym wykonywaniem obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

 

Ten wspaniały jubileusz to wielka wola podkreślenia wkładu tylu osób, które pracowały na renomę i rozpoznawalność przedsiębiorstwa oraz ich wyróżnienie. Miałam wielki zaszczyt wręczyć, w imieniu Prezydenta RP, Medale za Długoletnią Służbę oraz – w imieniu ministrów – honorowe odznaki dla zasłużonych dla polskiego górnictwa i geologii. Wszystkim państwu życzę ciągłego rozwoju, wielkiej satysfakcji z pracy, którą państwo wykonujecie oraz świadomości, że bez Kruszgeo koloryt gospodarczy województwa podkarpackiego nie byłby tak bogaty  – powiedziała wojewoda Ewa Leniart.

 

Jubileusz był też wspaniałą okazją do uhonorowania pracowników odznakami „Zasłużony dla górnictwa RP” nadanymi przez Ministra Aktywów Państwowych oraz odznakami „Zasłużony dla polskiej geologii” nadanymi przez Ministra Klimatu i Środowiska. 

 

65 lat waszej działalności to nie tylko sukces utrzymania się na rynku w tak trudnych czasach, ale przede wszystkim 65 lat tradycji i dobra, które ze sobą niesiecie. Wspieracie nie tylko swoich pracowników, ale także inne organizacje, parafie, czy kluby sportowe. W imieniu Zarządu Województwa Podkarpackiego i Marszałka Władysława Ortyla bardzo serdecznie dziękuję Państwu, że jesteście z nami, za wsparcie, pomoc i wspaniałą współpracę – dziękował Stanisław Kruczek – członek zarządu województwa podkarpackiego, który po przemówieniu przekazał na ręce prezesa przedsiębiorstwa symboliczną „lampę Łukasiewicza”.

 

Galeria zdjęć: