Samorząd Województwa Podkarpackiego

bip27 epuap27 rss27 mowiaca przegladarka ruch sluch

Rewitalizacja

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dla dotacjobiorców w ramach II edycji Konkursu dotacji

|
Wiesław Bek

LOgo

W związku z trwającym etapem podpisywania umów na przyznanie dotacji w ramach II edycji Konkursu dotacji – Przygotowanie programów rewitalizacji zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym dla dotacjobiorców, które odbędzie się w dniach 18 maja 2017 roku w Rzeszowie w Sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, ul. Towarnickiego 3A.

Przewidywany czas trwania spotkania : 11.00-14.00.

Dla kogo

Spotkania adresowane dla dotacjobiorów, tj. gmin, które zawarły umowę w ramach II edycji Konkursu dotacji (są w trakcie zawierania).

Tematyka spotkań

W trakcie spotkań omówione zostaną przede wszystkim zasady realizacji projektów oraz przedstawione cechy prawidłowo przygotowanego programu rewitalizacji.

Agenda spotkania

Zgłoszenia

Zgłoszenia uczestników zawierające dane uczestników (imię, nazwisko, stanowisko, reprezentowaną jednostkę, telefon oraz e-mail) należy przesyłać do 16 maja 2017 r. na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule wpisując „Zgłoszenie”

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Zachęcamy do zgłaszania pytań, na które postaramy się odpowiedzieć w trakcie spotkań informacyjnych.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Organizator spotkań:

Województwo Podkarpackie Al. Łukasza Cieplińskiego 4 35-010 Rzeszów Tel. 17 747 68 78 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.