Otwórz/zamknij mapę strony

Zarząd Województwa Podkarpackiego działając zgodnie z Art. 14n ust. 2 ustawy z dnia 6 grudnia 2006 r. o zasadach prowadzenia polityki rozwoju (Dz. U. z 2009 r. Nr 84, poz. 712 z późn. zm.) informuje, że w dniu 29 sierpnia 2014 r. w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego przy al. Łukasza Cieplińskiego 4 w Rzeszowie zorganizowana zostanie konferencja konsultacyjna, której celem będzie wyrażenie opinii w sprawie przygotowanego przez Zarząd projektu „Stanowiska negocjacyjnego do Kontraktu Terytorialnego dla województwa podkarpackiego". Konferencja odbędzie się w ramach posiedzenia Regionalnego Forum Terytorialnego, jej rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 1000.

    Zgodnie z przywołanym wyżej art. ustawy o zasadach prowadzenia polityki rozwoju, projekt przygotowanego przez zarząd stanowiska przekazuje się do zaopiniowania przez jednostki samorządu terytorialnego, właściwe ze względu na zakres objęty kontraktem. Opinia jest wyrażana podczas konferencji, w której uczestniczą przedstawiciele zarządu województwa oraz przedstawiciele właściwych jst.

    W związku z powyższym, Państwa opinie na temat przygotowanego przez Zarząd projektu „Stanowiska negocjacyjnego do Kontraktu Terytorialnego dla województwa podkarpackiego" będą mogły zostać wyrażone ustnie w trakcie trwania przedmiotowej konferencji, do udziału w której serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane strony.

Projekt „Stanowiska negocjacyjnego do Kontraktu Terytorialnego dla województwa podkarpackiego" wraz z załącznikami dostępny jest poniżej do pobrania w wersji elektronicznej.

Informacji w sprawie, której dotyczy ogłoszenie udzielają pracownicy Oddziału kontraktu terytorialnego i projektów własnych w Departamencie Rozwoju Regionalnego:

  • Lidia Żarowska – tel. 17 747 17 49, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wojciech Dudek – tel. 17 747 63 41, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Tomasz Burdzy – tel. 17 747 63 41, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego