Samorząd Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  

  

 


Polska Agencja Inwestycji i Handlu we współpracy z Marszałkami Województw, rozpoczęła dziesiątą edycję Ogólnopolskiego Konkursu „Grunt na medal” 2023. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii, a jego celem jest wyłonienie i promocja najlepszych terenów pod inwestycję, co w efekcie przyczyni się do zwiększonego napływu inwestycji do Polski.

Nagrodą w konkursie jest preferencyjne wskazanie zwycięskich terenów przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego inwestorom zagranicznym, a także dodatkowa promocja tych terenów na forum międzynarodowym.

W związku z ogłoszonym konkursem prosimy o przekazywanie do Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów działającym przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego lub Centrum Obsługi Inwestora przy Rzeszowskiej Agencja Rozwoju Regionalnego w terminie do 31 marca br. informacji o terenach inwestycyjnych, które mogą zostać zgłoszone do udziału w konkursie (tel. 17 743 32 45, 17 743 32 76, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).    

Załączniki do pobrania:

  1. Regulamin Konkursu GnM 2023 (pdf, 977.14 KB),
  2. Zał.1 Paramerty terenu (pdf, 765.48 KB),
  3. Zał.2 Klauzula informacyjna (pdf, 967.36 KB),
  4. Zał.3 Formularz zgłoszeniowy (pdf, 1.2 MB),
  5. Zał.4 EN_Formatka opisu oferty - wzór (pdf, 780.4 KB),
  6. Zał.4 PL_Formatka opisu oferty - wzór (pdf, 661.73 KB),
  7. Zał.5A_prezentacja oferty inwestycyjnej gminy (do wypełnienia) (pptx, 5.77 MB),
  8. Zał.5B_przykład prezentacji oferty inwestycyjnej gminy (wzór) (pptx, 6.07 MB),
  9. Zał.7 Zasady prezentacji oferty gminy (pdf, 629.85 KB)