Otwórz/zamknij mapę strony

Zdjęcie uczestników Virtual Expo 2020Kolejny dzień Podkarpackiego Virtual Expo zacznie się już za chwilę. Przez najbliższe godziny będziemy mogli zagłębić się w tematykę lotnictwa oraz branży IT a to wszystko wraz z prowadzącym dzisiejszego dnia Adamem Kornackim​.

Gośćmi w G2A Arenie podczas paneli SOFA LIVE będą: Cellfast Flying Team, Grzegorz Łobodziński, Katarzyna Hadała, inż. Włodzimierz Adamski, Damian Śmigielski, Mateusz Ossowski, Łukasz Bis, Weronika Ślusarczyk, Kpt. Dariusz Śmigielski. Targi będą trwały do 16:00, a podczas całego wydarzenia odbywają się rozmowy rekrutacyjne prowadzone online w ramach WYSTARTUJ Z NAMI. Podczas rozmów z zaproszonymi ekspertami będą poruszane tematy przestrzeni wirtualnej oraz lotnictwa, a miedzy innymi: „Drony kurierskie, taxi drony – standardem przyszłości?”, „Cyberbezpieczeństwo: czy prywatność w sieci istnieje?” oraz wiele innych.

 Zwieńczeniem dnia będzie EUROGALA w wyjątkowej formie. Na zakończenie możliwe będzie uczestnictwo w koncercie zespołu Pectus, które zacznie się o 19:30.

 Więcej informacji na: virtualexpo.podkarpackie.pl

Tekst: Anna Magda 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego