Otwórz/zamknij mapę strony

190509 mistrzowskieZMIANYRok 2019, to rok obchodów 15. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Od 2004 r. coraz lepiej wykorzystujemy szanse, jakie stwarzają programy ogólnopolskie i regionalne, w tym Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego 2014-2020.

 

 Tegoroczna rocznica w szczególny sposób sprzyja podsumowaniom i analizom, ale też pokazywaniu efektów projektów realizowanych dzięki wsparciu z funduszy europejskich. Taką okazję stwarza m.in. organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego konkurs „Podkarpackie. Mistrzowskie zmiany”. W naszym regionie zrealizowano już wiele wartościowych projektów, za którymi stoi solidny warsztat projektodawcy, niezbędne innowacyjne rozwiązania, prawidłowa realizacja i zadowolenie użytkowników. Czas się tymi projektami pochwalić!

 Swój projekt można zgłosić w jednej z 5 kategorii konkursowych, tj. dla rodziny, dla środowiska, dla gospodarki, dla mobilności, dla lepszego jutra. Wpisują się w nie wszystkie typy projektów, jakie wspiera Regionalny Program Operacyjny.

Szansę na zwycięstwo ma każdy, niezależnie od wielkości dofinansowania. Najlepszymi przedsięwzięciami będziemy się chwalić jako region w Polsce i za granicą.

Więcej informacji:
baner 1020 312 wystartuj 003

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego