logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps pazdziernik 160

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

W Konkursie dotacji na działania wspierające gminy w zakresie przygotowania programów rewitalizacji na terenie województwa podkarpackiego zakończył się proces uzgadniania przez członków Komisji Konkursowej i ekspertów wielkości korekty budżetów większości projektów, które uzyskały minimum 60 % punktów, a w których stwierdzono niekwalifikowane lub nieuzasadnione wydatki.W przypadku Konkursu dotacji w województwie podkarpackim dotyczy to 54 gmin. W pozostałych wnioskach budżety nie wymagają korekty lub wnioski te nie uzyskały wymaganej minimalnej ilości punktów.

Przed ostatecznym ogłoszeniem wyników konkursu zgodnie z § 3 Regulaminu pracy Komisji Konkursowej Wnioskodawcom zostaną przedstawione propozycje zmian w budżecie wraz z zapytaniem, czy Wnioskodawcy zgadzają się zrealizować projekty po takiej zmianie przy utrzymaniu istoty projektu i zachowaniu odpowiednich standardów jakościowych. W przypadku braku zgody Wnioskodawców na wprowadzenie zaproponowanych zmian, wniosek zostanie odrzucony.

Proces wysyłania pism w ww. kwestii zostanie przeprowadzony w okresie najbliższych dwóch tygodni. Gmina otrzyma 7 dni od otrzymania pisma (faxu) na odpowiedź w tej sprawie. Termin rozstrzygnięcia konkursu planowany jest na pierwszy tydzień października 2016r. jednakże uzależniony on będzie od sprawnego przebiegu ww. procesu korespondencji z wnioskodawcami.

Załączniki:
Pobierz plik (termin zakończenia oceny.pdf)termin zakończenia oceny.pdf192 kB

Statystyka

Odwiedza nas 608 gości oraz 0 użytkowników.