logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Informujemy, że Ministerstwo Rozwoju (MR) w terminie do 16 maja 2016 r. prowadzi konsultacje społeczne „Prognozy oddziaływania na środowisko projektu Planu Transportowego dla Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020”.

Plan Transportowy dla Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020 (dalej: Plan) przedstawia stan rozwoju transportu w obszarach funkcjonalnych miast wojewódzkich Polski Wschodniej oraz wnioski i rekomendacje co do priorytetowych inwestycji w zakresie transportu drogowego.

Prognoza oddziaływania na środowisko powstała, by ocenić potencjalne i rzeczywiste skutki dla środowiska, jakie będzie miała realizacja Planu. Podstawą do oceny skutków jest analiza stopnia i sposobu uwzględnienia aspektów środowiskowych w projekcie dokumentu.

Uwagi i opinie do „Prognozy oddziaływania na środowisko projektu Planu Transportowego dla Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020” można kierować za pośrednictwem formularza konsultacyjnego (DOCX 137 KB), przesyłając go:

na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (wpisując w tytule wiadomości: „Uwagi do prognozy ooś PT”)

lub

pocztą tradycyjną na adres: Ministerstwo Rozwoju  Departament Programów Ponadregionalnych Plac Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa z dopiskiem: „Uwagi do prognozy ooś PT” (decyduje data wpływu do MR).

W ramach konsultacji „Prognozy…” 27 kwietnia 2016 r. w Warszawie, w siedzibie Ministerstwa Rozwoju (Sala Kinowa, wejście od ul. Wspólnej 2/4) odbędzie się konferencja, podczas której zaprezentowana zostanie „Prognoza…” wraz z Planem, a także odbędzie się dyskusja na ich temat.

 

Pobierz pliki:

Projekt „Prognozy…” wraz z Planem jest także dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Ministerstwa Rozwoju. Z jej papierową wersją można zapoznać się także w Centralnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Warszawie przy ul. Żurawiej 3/5 (godziny pracy punktu: pn. - pt. 8.00 - 18.00, sob. 10.00 - 14.00).

 

Statystyka

Odwiedza nas 695 gości oraz 0 użytkowników.