logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Podkarpackiego na lata 2014–2020 zaprasza na warsztaty dla potencjalnych beneficjentów/wnioskodawców w ramach osi priorytetowej I, działanie 1.2 Badania przemysłowe, prace rozwojowe i ich wdrożenia, typ projektu 1. Bony na innowacje.

Warsztaty odbędą się 19 listopada 2015 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, w budynku przy ul. Towarnickiego 3A,  w godz. 9.00 – 14.00.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 listopada 2015 r. O potwierdzeniu udziału w seminarium szkoleniowym, uczestnik zostanie poinformowany mailem zwrotnym na trzy dni przed terminem spotkania. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo

Warsztaty adresowane są do potencjalnych beneficjentów/ wnioskodawców działania 1.2 Badania przemysłowe, prace rozwojowe i ich wdrożenia, typ projektu 1. Bony na innowacje.

Program szkolenia

W programie m.in.:

  • Ogólne informacje o konkursie – termin, miejsce i sposób  składania wniosków,  kryteria wyboru projektów, typy beneficjentów, kwoty przeznaczone na konkurs, niezbędne dokumenty.

  • Przygotowanie aplikacji, załączników oraz niezbędnych dokumentów, zgodnie z dokumentacją konkursową.

Organizator szkolenia

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Al. Łukasza Cieplińskiego 4
35-010 Rzeszów
Tel. 17/ 850 17 24
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Udział w seminarium jest bezpłatny, finansowany przez Unię Europejską ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz_zgłoszeniowy_1.2.docx)Formularz_zgłoszeniowy_1.2.docx181 kB

Statystyka

Odwiedza nas 703 gości oraz 0 użytkowników.