Samorząd Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  

  

 


 W dniach 27-28 lipca 2024 r. w Lesku odbędą się XXVIII Targi Turystyki, Leśnictwa i Produktu Lokalnego „AGROBIESZCZADY 2024”.

Podczas w/w wydarzenia przeprowadzony zostanie Konkurs Kulinarny pn. „X Podkarpackie Smaki Myśliwskie”.

Konkurs ma na celu popularyzowanie produktów i potraw pochodzących z „darów lasu” (mięso z dziczyzny, runo leśne), identyfikację i zgromadzenie wiedzy o oryginalnych regionalnych potrawach i produktach stanowiących dziedzictwo kulinarne kuchni leśnej i myśliwskiej regionu. Jest również okazją do zapoznania szerszego grona odbiorców z potrawami kuchni myśliwskiej. Służy do budowy produktu turystycznego i marki regionu.

Konkurs skierowany jest do Kół Gospodyń Wiejskich, Kół Łowieckich, Stowarzyszeń, podmiotów gospodarczych i indywidualnych producentów. Przeprowadzony będzie w trzech kategoriach: dania i potrawy z dziczyzny, wyroby wędliniarskie z dziczyzny oraz napoje regionalne i produkty z runa leśnego.

Wszystkich zaineresowanych wzięciem udziału w Konkursie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu oraz wypełnienie Karty Zgłoszenia i odesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

al. Łukasza Cieplińskiego 4

35-010 Rzeszów

w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18 lipca 2024 r.

W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt pod numerami tel. 177476838, 17746935.

 

Załączniki:

1. Regulamin konkursu (format docx, rozmiar 24 KB).

2. Karta zgłoszenia (format docx, rozmiar 21 KB).