Samorząd Województwa Podkarpackiego

Herb województwa. Na tarczy po lewej stronie gryf naprzeciw niego lew. U góry krzyż kawalerski.
SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

  

  

 


Informujemy, że Samorząd Województwa Podkarpackiego planuje kontynuować w 2024 roku inicjatywę sadzenia drzew i krzewów miododajnych na terenie województwa podkarpackiego. Zadanie ma przyczynić się m.in. do poprawy bioróżnorodności oraz wpłynąć na wzrost pożytków dla pszczół i innych owadów zapylających.
W związku z powyższym został opracowany regulamin zadania, skierowany do wszystkich jednostek samorządu terytorialnego województwa podkarpackiego, określający zasady otrzymania sadzonek drzew i krzewów miododajnych. Deklaracją wzięcia udziału w powyższej inicjatywie, będzie fakt dostarczenia wypełnionego formularza zgłoszenia do dnia 29 lipca br. na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Departament Rolnictwa, Geodezji i Gospodarki Mieniem, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów bądż drogą elektroniczną na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub e-PUAP.
Zgodnie z regulaminem, tylko jednostki samorządu terytorialnego mają prawo dokonywać zgłoszeń. Formularze przekazane przez jednostki organizacyjne samorządów nie będą uwzględniane.
Zapraszamy do włączenia się w zadanie, które wpłynie nie tylko na rozwój owadopylności na terenie naszego województwa, ale również na równowagę środowiska naturalnego. Brak zgłoszenia w określonym terminie potraktowany zostanie, jako odpowiedź negatywna.

Zapraszamy do włączenia się w zadanie, które wpłynie nie tylko na rozwój owadopylności na terenie naszego województwa, ale również na równowagę środowiska naturalnego. 

Do pobrania:

1. Regulamin (plik docx, rozmiar 20 KB)

2. Formularz zgłoszeniowy (plik docx, rozmiar 20 KB).