Otwórz/zamknij mapę strony

Miniatura artykułuXV Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości – EKOGALA w tym roku odbędą się w dniach 11-12 grudnia w G2A Arena - Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa. Tegoroczna edycja targów realizowana będzie w formie hybrydowej to znaczy, że wydarzenia  stacjonarne będzie można śledzić również poprzez stronę internetową. Trwa już rejestracja wystawców.

 

Województwo podkarpackie po raz kolejny podjęło się organizacji wydarzenia, w ramach którego firmy skupione wokół wybranych branż, mogą promować swoją ofertę, aktywnie uczestniczyć w targach
i nawiązywać kontakty biznesowe całkowicie bezpłatnie.

Do udziału w targach zapraszamy podmioty, których działalność związana jest z wytwarzaniem i sprzedażą produktów oraz żywności wysokiej jakości. Chodzi na przykład o certyfikowaną żywność ekologiczną, produkty tradycyjne wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi – tłumaczy marszałek Władysław Ortyl.

Na targach promują się również gospodarstwa agroturystyczne, stowarzyszenia agroturystyczne, zagrody edukacyjne oraz podmioty zajmujące się ziołolecznictwem, propagowaniem wiedzy na temat ziół i ich wpływu na zdrowie człowieka. Rejestracja wystawców potrwa do 22 listopada. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez stronę internetową pod linkiem:

https://www.ekogala.eu/uzytkownicy/register.html

Podczas tegorocznej edycji EKOGALI można będzie zapoznać się z ofertą producentów żywności i produktów wysokiej jakości. Wydarzenie ma także na celu podnoszenie wiedzy ekologicznej i promowanie żywności wysokiej jakości, ma być również miejscem do nawiązywania kontaktów handlowych oraz ma umożliwić wymianę doświadczeń. Targi połączone są z wieloma wydarzeniami towarzyszącymi takimi jak: debaty, konkursy tematyczne, warsztaty dla uczestników EKOGALI wraz z kompleksową strefą animacji dla dzieci. Na tych, którzy zdecydują się osobiście odwiedzić targi, czekać będą niespodzianki. Kto nie będzie mógł być obecny  osobiście – może śledzić wydarzenie na stronie:

 www.ekogala.eu .

EKOGALA  ORGANIZOWANA  JEST  Z ZACHOWANIEM WSZELKICH WYTYCZNYCH DLA ORGANIZACJI TARGÓW W TRAKCIE EPIDEMII COVID – 19 W POLSCE. JEŻELI BĘDĄ TEGO WYMAGAŁY AKTUALNE OBOSTRZENIA WYDARZENIE ODBĘDZIE SIĘ WYŁĄCZNIE W FORMULE ONLINE. W razie ewentualnych zmian będziemy o nich informować.

Aleksandra Gorzelak-Nieduży
Biuro Prasowe UMWP

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego