Otwórz/zamknij mapę strony

Informujemy, że Samorząd Województwa Podkarpackiego planuje kontynuować w 2021 roku inicjatywę sadzenia drzew i krzewów miododajnych na terenie województwa podkarpackiego. Zadanie ma przyczynić się m.in. do poprawy bioróżnorodności oraz wpłynąć na wzrost pożytków dla pszczół i innych owadów zapylających. 

 W związku z powyższym został opracowany regulamin zadania, skierowany do wszystkich jednostek samorządu terytorialnego województwa podkarpackiego, określający zasady otrzymania sadzonek drzew i krzewów miododajnych. Deklaracją wzięcia udziału w powyższej inicjatywie, będzie fakt dostarczenia wypełnionego formularza zgłoszenia do dnia 9 lipca br. na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, Departament Rolnictwa, Geodezji i Gospodarki Mieniem, al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów lub pocztą elektroniczną na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Brak przedłożenia zgłoszenia w określonym terminie potraktowany zostanie, jako odpowiedź negatywna.
Zapraszamy do włączenia się w zadanie, które wpłynie nie tylko na rozwój owadopylności na terenie naszego województwa, ale również na równowagę środowiska naturalnego.

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego