Otwórz/zamknij mapę strony

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, ogłasza XXI edycję ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces” na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich.

sposob na sukces grafika konkursuIdeą konkursu organizowanego od 2000 roku jest promowanie interesujących przedsięwzięć gospodarczych, innowacyjnych rozwiązań, działań na rzecz ograniczenia skutków niekorzystnych zmian klimatu, tworzenia nowych miejsc pracy, a także aktywizacji lokalnych społeczności. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej od 2011 roku rokrocznie obejmuje patronatem organizowany konkurs.

Laureaci, których przedsięwzięcia nagradzane są w konkursie, wykazują nie tylko aktywną przedsiębiorczą postawę, lecz stanowią znakomity przykład skutecznego i efektywnego wykorzystania w swojej działalności zewnętrznych źródeł finansowania, w tym także środków z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Do XXI edycji konkursu „Sposób na Sukces” mogą być zgłaszane przedsięwzięcia uruchomione w okresie od 1 lipca 2019 do 28 lutego 2021 roku. Karty zgłoszenia udziału w konkursie należy przesyłać w terminie do 30 kwietnia 2021 roku, bezpośrednio do Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, na adres: ul. Pszczelińska 99,05-840 Brwinów lub do Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, ul. Suszyckich 9, 36-040 Boguchwała, z dopiskiem: Konkurs „Sposób na Sukces".

Regulamin i szczegóły konkursu są dostępne na stronie internetowej Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie: https://cdr.gov.pl/dzialania/konkursy/sposob-na-sukces

 

 

 

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego