logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

stop-gmo

 

podkarpacki naturalny wypas

 

leksykon-podkarpackich-smakow-2013
 

ekogala1

 

produkty tradycyjne

 

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps pazdziernik 160

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Rolnictwo w regionie

wrota-rolnictwo

ekogala 2018

180724 kulinarnie

W niedzielę 22 lipca 2018 r. odbył się regionalny etap XVIII edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów”, który wyłonił najlepsze produkty żywnościowe.

Nagrodzono wytwórców oryginalnych, regionalnych i lokalnych produktów żywnościowych, wytwarzanych metodami tradycyjnymi, wywodzącymi się
z tradycji i zachowania dziedzictwa kulinarnego naszego regionu. W konkursie brały udział Koła Gospodyń Wiejskich, zakłady przetwórstwa mięsnego pszczelarze osoby fizyczne oraz wytwórcy produktów regionalnych z całego województwa. Organizatorem konkursu na szczeblu centralnym jest Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego w partnerstwie ze Związkiem Województw RP, .Marszałkiem Województwa Podkarpackiego , Wójtem Gminy Wierzawice, Gminnym Ośrodkiem Kultury, Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale oraz Firmą Osip.

Kapituła konkursowa wybrała najlepsze produkty:

W kategorii produktów regionalnych pochodzenia zwierzęcego

Podkategoria: Produkty i przetwory mięsne
I nagroda:
1) Masarnia OSIP S.C. Zygmunt i Kamil Osip za salceson Wierzawici tradycyjny
2) PPM Taurus za golonkę pieczoną
3) Zofia Betleja za pasztet z królika

I nagroda: Bożena Wisła za ser biały w beczce

Podkategoria: miody
I nagroda: Pasieka Jan Lizak za miód lipowy z facelią
Wyróżnienia:
1) Leda – Ser Leszek Jakimowicz za ser smażony z kminkiem
2) Jolanta Augustyn za wędzony lat szyniak
I. W kategorii produktów i przetworów pochodzenia roślinnego:
Podkategoria: produkty zbożowe
I nagroda:
1) Bieszczadzka Spiżarnia Anna Książek za olej lniany
2) Julia Drozd za chleb za zakwasie z denka
Podkategoria: wyroby cukiernicze
I nagroda:
1) Danuta Florek za strudel monasterski
2) Monika Kasprzyk za ciastka moczone w wodzie
Wyróżnienia:
1) Renata Wodyńska za powidła śliwkowe
2) Janina Czaban za mus z derenia

II. W kategorii napoje regionalne:

Podkategoria: napoje alkoholowe
I nagroda:
Winnica Rodziny Steckich za wino białe gronowe z jarosławskiej ziemi.
Wyróżnienia:
1) Monika Boho za herbatkę stulatka
2) Krystyna Wronowska za nalewkę z rokitnika
3) Towarzystwo Przyjaciół Wsi Bieliniec za nalewkę piołunówkę

III. Inne produkty regionalne:

I nagroda:
Restauracja Podkarpacka przy Hotelu HETMAN w Rzeszowie za farsz do pierogów z bryndzą kozią
Wyróżnienia:
Zofia Popowicz za farsz do gołąbków z kaszą jaglaną i kiełbasą
Ponadto Komisja Konkursowa nominowała do nagrody „Perła”2018” następujące produkty:
1) Miód nawłociowy z Tanwi i sanu – Pasieka na Ogrodzie
2) Farsz do krzeszowskich gołąbków – Małgorzata Puc
3) Pierogi z farszem z bobu „Bobolasy” – Zofia Wikiera
4) Napój ziołowy orzeźwiający – Leokadia Gugała
5) Kiełbasa sielska – Bogusław Szymański

Statystyka

Odwiedza nas 458 gości oraz 0 użytkowników.