logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

stop-gmo

 

podkarpacki naturalny wypas

 

leksykon-podkarpackich-smakow-2013
 

ekogala1

 

produkty tradycyjne

 

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps pazdziernik 160

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Rolnictwo w regionie

wrota-rolnictwo

ekogala 2018

180613 gornoW dniu 10 czerwca 2018 r. w Górnie odbyła się XII edycja Targów Żywności Tradycyjnej „Festiwal Podkarpackich Smaków”, podczas której zaprezentowało się 180 wystawców. Kapituła, w skład której wchodzili eksperci kulinarni, a także przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego wybrała najlepsze produkty.

W kategorii produktów dopuszczonych do obrotu nagrody otrzymali:

I miejsce- Zakład Mięsny „CIAK” z Kamienia za kiełbasę wiejską
II miejsce- Browar Fuzja z Górna za Piwo Freeborn
III miejsce – Cukiernicza Spółdzielnia „ROKSANA” Strzyżów za Karmelek nadziewany

Wyróżnienie – Paweł Szymański z Nowego Sioła za Salceson wieprzowy
Wyróżnienie - Bieszczadzka Spiżarnia z Długiego za olej Lniany

W kategorii produktów pretendujących do miana produktu tradycyjnego nagrody otrzymali:

Podkategoria Sery i inne produkty mleczne,

I miejsce Jolanta Augustyn z Latoszyna za ser kozi
Wyróżnienie – Bartłomiej Wisła – Ser podpuszczkowy z kozieradką

Podkategoria Mięso świeże oraz produkty mięsne,

I miejsce Jolanta Tworek z Chałupek za „Łopatkę z szynką w słoju”
Wyróżnienie – Maria Stefaniak z Kopek za „Pasztet z dziczyzny”

Podkategoria Produkty rybołówstwa w tym ryby
Wyróżnienie – Stowarzyszenie „AMUR” z Kopek za „Karpia w zalewie octowej”

Podkategoria Nasiona, orzechy, zboża, warzywa i owoce
I miejsce Janina Olszańska z Krasiczyna za „Galaretkę porzeczkowo – różaną”
Wyróżnienie - Wojciech Nycz z Błędowej Tyczyńskiej za „Konfiturę z derenia”

Podkategoria Wyroby piekarnicze
I miejsce Lucyna Jasińska z Nadolan za „Chleb wiejski.”
Wyróżnienie – Iwona Serwińska z Jasionki za „Pierożki kruche z nadzieniem różanym.”

Podkategoria Oleje i Tłuszcze
I miejsce Sylwia Cecuła ze Strachociny za „Olej lniany”

Podkategoria Miody
I miejsce Janusz Walicki- Gospodarstwo Pasieczne – Sokołów Małopolski za „Miód rzepakowy”
Wyróżnienie- Janusz Wołcz – Sokołów Małopolski – za „Miód wielokwiatowy leśny”

Podkategoria Gotowe dania i potrawy
I miejsce Koło Gospodyń Wiejskich Domaradz za „Żur na zakwasie”

oraz

I miejsce Danuta Polit z Jasionki za „Gołąbki ziemniaczane”

Podkategoria napoje alkoholowe i bezalkoholowe
I miejsce Paweł Kida z Górna za „Jabłecznik”
Wyróżnienie – Maria Jeziorska ze Szklar za „Syrop z kwiatu bzu czarnego
Wyróżnienie –Jerzy Stecki – Winnica Rodziny Steckich z Jarosławia za „Lokalne wino gronowe wytrawne czerwone”
Wyróżnienie – Krystyna Wronowska z Rybnego za „Nalewkę z malin”

Podkategoria inne produkty
I miejsce Marta Węglan z Krzeszowa za „Napój z pokrzywy”
Wyróżnienie - Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich z Górna za „Gołąbki w sosie borowikowym”

Ponadto uczestnicy konkursu otrzymali nagrody za udział ufundowane przez Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Statystyka

Odwiedza nas 361 gości oraz 0 użytkowników.