Otwórz/zamknij mapę strony

Marszałek Województwa Podkarpackiego Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego zaprasza wszystkie Koła Gospodyń Wiejskie i Stowarzyszenia Grupy producenckie, osoby fizyczne producentów produktów tradycyjnych do wzięcia udziału w XVIII edycja konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Reginów, które odbędą się w Wierzawicach powiat Leżajski w 22.07.2018  r.

Jest to konkurs na najlepszy regionalny produkt żywnościowy a jego organizatorem jest Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego, przy współpracy z Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego. Cieszy się ogromnym uznaniem wśród wystawców prezentujących podkarpackie specjały.

Samorząd Województwa Podkarpackiego podejmuje bardzo wiele przedsięwzięć związanych z promocją produktów lokalnych, tradycyjnych
i regionalnych, gdyż są naszą bezcenną wartością. Tworzą dziedzictwo kulturowe naszego regionu. Szerzenie tych wartości powinno być naszym celem i kwestią naszej ambicji.

Zgłoszenia należy przesłać pocztą na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów do dnia 10 lipca 2018 roku. Osoba do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Pobierz plik (Karta xgloszenie-produkt-2018.docx)Karta zgłoszenie - produkt-201820 kB
Pobierz plik (Regulamin-nkd-produkt.docx)Regulamin112 kB

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego