Uchwałą Nr 251/5068/16 Zarządu Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie z dnia 20 grudnia 2016 r., ogłasza się konsultacje projektu Uchwały Sejmiku Województwa Podkarpackiego w sprawie określenia ogólnej powierzchni przeznaczonej pod uprawy maku i konopi włóknistych oraz rejonizacji tych upraw w roku 2017 w województwie podkarpackim.

Termin konsultacji:

od 22 grudnia 2016 r. do 4 stycznia 2017 r.

Uwagi i wnioski można przesyłać lub dostarczyć w formie pisemnej na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie,
al. Ł. Cieplińskiego 4,
35-010 Rzeszów

w Sekretariacie Departamentu Rolnictwa, Geodezji i Gospodarki Mieniem,  III Piętro, pok. Nr 319 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania: 

  1. Uchwała Nr 251/5068/16 Zarządu Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie z dnia 20 grudnia 2016 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu Uchwały Sejmiku Województwa Podkarpackiego dotyczącej określenia ogólnej powierzchni przeznaczonej pod uprawy maku lub konopi włóknistych oraz rejonizacji  tych upraw  w roku 2017 w województwie podkarpackim.

  2. Projekt Uchwały Sejmiku Województwa Podkarpackiego w sprawie określenia ogólnej powierzchni przeznaczonej pod uprawy maku i konopi włóknistych oraz rejonizacji tych upraw w roku 2017 w województwie podkarpackim.

  3. Formularz zgłaszania uwag i wniosków do projektu Uchwały Sejmiku Województwa Podkarpackiego dotyczącej określenia ogólnej powierzchni przeznaczonej pod uprawy maku i konopi włóknistych oraz rejonizacji tych upraw  w roku 2017 w województwie podkarpackim. (wersja .docx)

- wersja .pdf