logo samorzad

mapa stronykontaktniepelnosprawni

podkarpackie-logo

stop-gmo

 

podkarpacki naturalny wypas

 

leksykon-podkarpackich-smakow-2013
 

ekogala1

 

produkty tradycyjne

 

Ochrona danych osobowych
 

uchw sejmik2
 
uchw zarzad2
 
rcl-rzdowe-centrum-legislacyjne-160x80a
 
zam-publ

sprawy do

WYDANIE AKTUALNE PPS

pps 19 01

ARCHIWALNE PRZEGLĄDY

przeglad-sterta-160

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

 

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Program Operacyjny Rybactwo i Morze

Rolnictwo w regionie

wrota-rolnictwo

„MÓJ RYNEK – MÓJ PRODUKT 2015” to konkurs na najlepszy produkt lokalny. W kwietniu tego roku odbył się wojeówdzki etap konkursu, którego współorganizatorem był Marszałek Województwa Podkarpackiego. Wśród podkarpackich przysmaków najlepsze okazały sery z Wólki Krowickiej Firmy LEDA SER i kiełbasa szynkowa z pieprzem z Wierzawic Masarni OSIP.

To właśnie te produkty konkurowały z innymi smakołykami z całej Polski w ogólnopolskim finale konkursu, który odbył się w ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w dniu 16 maja 2015 r. w Warszawie.

Ogólnokrajowa Kapituła Konkursowa powołana przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi dokonała oceny zgłoszonych przez Marszałków Województw produktów i wyłoniła najlepsze z nich. W imprezie promującej żywność najwyższej jakości, uczestniczyło wielu wystawców, a wśród nich firmy posiadające produkty ze znakiem Poznaj Dobrą Żywność. Producenci i laureaci oprócz wyróżnień w postaci dyplomów i statuetek uhonorowani zostali nagrodami rzeczowymi. Podkarpackie produkty, cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, przyciągnęły liczną rzesze zwiedzających. Jednocześnie wspaniale promowały nasz region, w którym powstają i z którym są ściśle związane.

Ewa Grata
Oddział Wielofunkcyjnego Rozwoju Wsi i Żywności Wysokiej Jakości
Departamnet Rolnictwa, Geodezji i Gospodarki Mieniem

Statystyka

Odwiedza nas 703 gości oraz 0 użytkowników.