Podkarpackie - przestrzeń otwarta

Obecnie obowiązujący znak promocyjny Województwa Podkarpackiego został ustanowiony Uchwałą Nr VI/63/11 Sejmiku Województwa Podkarpackiego z dnia 28 lutego 2011 r.

Zasady korzystania ze znaku promocyjnego województwa podkarpackiego określa Regulamin przyznawania i posługiwania się znakiem promocyjnym województwa podkarpackiego – „Podkarpackie – przestrzeń otwarta” (plik PDF, otwiera się w nowym oknie).

Podmioty chcące wykorzystać znak promocyjny, a którym nie przysługuje prawo korzystania ze znaku wynikające z Regulaminu, powinny wypełnić i przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. skan wypełnionego i podpisanego Wniosku (plik DOC).

Wszyscy, którym przysługuje prawo do używania znaku promocyjnego, zobowiązani są do stosowania znaku zgodnie z wytycznymi zawartymi w obowiązującym od 7 sierpnia 2019 r. dokumencie Księga marki Podkarpackie. Wytyczne i narzędzia do modernizacji i rozwoju systemu identyfikacji wizualnej. Część A: znak marki (plik PDF, otwiera się w nowym oknie).

Cyfrowe wzorce znaku, odpowiedzi na pytania związane z jego stosowaniem oraz konsultacje projektów zawierających znak uzyskać można w Oddziale komunikacji wizualnej Departamentu Promocji, Turystyki i Współpracy Gospodarczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, pisząc pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.