Samorząd Województwa Podkarpackiego

Strategia rozwoju województwa

 
 
 

  

  

Dokumenty do pobrania:

  1. Strategia rozwoju województwa - Podkarpackie 2030 (plik DOCX, rozmiar 7,3 MB)

 


 


 Zaproszenie – Kobieta ubrana w białą koszule trzymająca notatki w prawej dłoni, w tle zespół rozmawiający ze sobą. Pod na niebieskim tle Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 spotkania warsztatowe dla firm i samorządów

 

W dniu 2 czerwca 2023r. planowane są warsztaty regionalne dla firm i samorządów z województwa podkarpackiego, jako beneficjentów programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027. Spotkanie o charakterze informacyjno-warsztatowym odbędzie się w AEROPOLIS Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym w Jasionce k. Rzeszowa. Podczas warsztatów beneficjenci zostaną poinformowani o możliwościach wsparcia z programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027, warunkach przyznania dofinansowania i realizacji projektów (m.in. kryteria wyboru projektów), a przede wszystkim zostaną zachęceni do składania wniosków o dofinansowanie.

W programie przewidziano dwa równoległe warsztaty:

  • dla przedsiębiorców (o automatyzacji, robotyzacji oraz o wzornictwie),
  • dla samorządów (o adaptacji do zmian klimatu i zrównoważonej mobilności miejskiej).

Do dnia 23 maja br. należy zgłosić swój udział za pomocą formularza dostępnego pod adresem: www.warsztatyfepw.pl.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej: Spotkajmy się w Polsce Wschodniej! – warsztaty dla beneficjentów - Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (fepw.gov.pl)