Otwórz/zamknij mapę strony

Obraz1 002
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie informuje o możliwości wzięcia udziału w warsztatach online organizowanych przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową na zlecenie Bawarskiego Ministerstwa Gospodarki, Rozwoju i Energii we współpracy z Bayern International GmbH oraz TumTech GmbH.

 

Dwudniowe warsztaty online w temacie „Efektywność energetyczna w budownictwie i renowacja energetyczna budynków” odbędą się w terminie 9-10 czerwca br.

Celem webinaru jest przedstawienie trendów i innowacyjnych technologii z tego obszaru stosowanych obecnie w Niemczech.

Do udziału w warsztacie zaproszone są firmy zainteresowane zapoznaniem się z bawarskimi rozwiązaniami i doświadczeniami w tych obszarach, poznaniem oferty firm oraz nawiązaniem kontaktu z wybranymi firmami w indywidualnych rozmowach B2B.

Poniżej można pobrać wstępny program warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy będący jednocześnie rozpoznaniem potrzeb/zainteresowań uczestników. Organizatorzy zapewniają, że w miarę możliwości postarają się dopasować do nich finalny program warsztatów.

Udział w warsztatach jest płatny. Pierwszym 20 osobom (reprezentującym różne firmy) Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa oferuje bezpłatny udział w warsztacie. Opłata za udział wynosi 85,- EUR/ za osobę.

Więcej informacji oraz odpowiedzi na pytania można uzyskać u przedstawiciela Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej (organizatora wydarzenia):

Anna Grzelak-Frank,  tel.+ 48 (22) 53 10 514, E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin zgłoszeń upływa 24.05.2021. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 Dokumenty do pobrania:

 
 
 
 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego