RZE191120KK 001
20 listopada br. podczas uroczystej gali, która odbyła się Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie, rozstrzygnięto konkurs i przyznano tytuły: Nasze Dobre Podkarpackie – Znak Jakości Nowin.

 

 

Celem konkursu była promocja najlepszych produktów i usług z Podkarpacia. Do udziału w konkursie Nasze Dobre Podkarpackie swoje produkty, usługi, inwestycje i  inicjatywy mogli zgłaszać sami producenci, a także organizacje, instytucje, stowarzyszenia oraz samorządy lokalne.  Do tegorocznej - 16 już edycji, zakwalifikowało się 14 produktów i usług, które były prezentowane na łamach Nowin i portalu nowiny24.pl. Kapituła konkursu zdecydowała o nagrodzeniu 6 z nich i przyznaniu tytułów Nasze Dobre Podkarpackie - Znak Jakości Nowin oraz przyznała 8 wyróżnień.

Gratulacje laureatom oraz organizatorom konkursu złożył Piotr Pilch, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego.

Tworzycie przestrzeń gospodarczą i miejsca pracy, a także usługi i produkty, które są wizytówką województwa – podkreślał Piotr Pilch.

Udział województwa w wydarzeniu był finansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014- 2020.

 

 

Tekst: Paweł Tarnawski
Oddział Współpracy Gospodarczej UMWP

Fot.: Krzysztof Kapica - nowiny24.pl