35514
Polska Agencja Inwestycji i Handlu już po raz drugi została zaproszona do przygotowania udziału Polski w targach China International Import Expo, które odbędą się w dniach 5-10 listopada br. w Szanghaju.

 

Targi China International Import Expo to największa tego typu impreza w Chinach organizowana z inicjatywy i pod patronatem samego Prezydenta Chin – Xi Jingpinga. Udział w targach stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania produktów Państwa firmy. Istotnym celem targów jest promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych wysokiej jakości.

W związku z powyższym, pragniemy zaprosić Państwa firmę do uczestnictwa w targach poprzez prezentację Państwa firmy i jej produktów w ramach wspólnych stoisk branżowych: kosmetycznego, spożywczego oraz usługowego (usługi finansowe, logistyczne, kulturalne, edukacyjne, turystyczne itp.). Dla zainteresowanych firm zaoferujemy nie tylko atrakcyjne warunki finansowe, ale przede wszystkim dedykowane spotkania z firmami chińskimi, agentami oraz dystrybutorami. Przewidywany orientacyjny koszt udziału w tym wydarzeniu będzie wynosił 9 700 zł netto + VAT.

Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenie chęci udziału w ww. imprezie targowej za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego pod linkiem: https://paih.gov.pl/China_International_Import_Expo_2019  do 21 czerwca br.

Osobami kontaktowymi tego projektu są: Pan Mariusz Bulski, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; oraz Pani Małgorzata Zawisza, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dla firm, które potwierdzą swój udział, zaplanujemy spotkanie w Warszawie, podczas którego omówiona zostanie szczegółowa koncepcja stoisk branżowych. Zależy nam na zaangażowaniu Państwa w proces projektowania stoiska, tak aby w jak największym stopniu uwzględniał on Państwa oczekiwania.

Biorąc pod uwagę bardzo pozytywne efekty poprzedniej edycji oraz zaangażowanie partnerów we właściwe przygotowanie tych targów, mamy nadzieję, że udział w nich będzie dla Państwa doskonałą okazją do pozyskania kontraktów handlowych na rynku chińskim.

W razie pytań serdecznie zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Barbara Bujny
Country Manager
Obszar Ekspansji Zagranicznej
m. +48 600 326 461

 

Uwaga!

W zależności od zainteresowania naborem (organizowanym przez PAIH), Województwo Podkarpackie rozważa możliwość dofinansowania kosztów przelotu na targi dla przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw z Województwa Podkarpackiego w ramach projektu RPO WP 2014-2020 „Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego”, oś priorytetowa I. Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, Działanie 1.3. Promowanie przedsiębiorczości.
Decyzja zostanie podjęta po wyniku rekrutacji przeprowadzonej przez PAIH. 

Zachęcamy do wzięcia udziału w targach i rejestracji.